ZVLÁŠTNÍ NABÍDKA PRO SOUBORY!

Společnost CASTING WORLDWIDE LIMITED nabízí amatérským a poloprofesionálním divadelním souborům zcela jedinečnou příležitost:

Zaregistrujte se ZCELA ZDARMA na našich stránkách a získáte tak přístup k nabídkám z celého světa. Můžete být pozváni na přehlídky a festivaly, o kterých jste ani netušili nebo dokonce ani nebyli osloveni. Navíc se členové souboru stanou příslušníky naší komunity, v níž jsou herecké příležitosti téměř pro každého.

K tomu automaticky získáte prezentační stránku svého souboru, na které můžete propagovat své aktivity a úspěchy – a to i v případě, pokud nemáte své vlastní internetové stránky. Jestliže je máte, můžete si na ně ze své prezentace u nás zadat odkaz. Něco takového by vás jinde přišlo opravdu draho, zatímco u nás je to zcela zdarma.

Registrace trvá jen chvilku a nebojte se – k ničemu se nezavazujete. Pokud sami nebudete chtít, nezaplatíte u nás na rozdíl od jiných castingových agentur ani korunu.


 

Podmínky registrace a další nudné (ale důležité) texty psané malým písmem:

1) Na základě dokončení registrace (kliknutím na tlačítko ODESLAT) prohlašuji, že plně souhlasím s níže uvedenými všeobecnými obchodními podmínkami společnosti CASTING WORLDWIDE LIMITED. 

2) Prohlašuji, že jsem poučen(a) o svých právech v oblasti osobních i citlivých údajů o mé osobě dle zákona 101/2000 Sb. a uděluji následující souhlas s evidencí a zpracováním osobních údajů podle Zákona č. 101/2000 Sb.: Dávám svůj výslovný souhlas ke správě, zpracování a evidenci svých osobních údajů v rámci databáze a počítačové sítě společnosti CASTING WORLDWIDE LIMITED ve smyslu platné právní úpravy ochrany osobních údajů, a to zejména v rozsahu údajů uvedených v registračním formuláři. Údaje o mé osobě (osobní údaje i citlivé osobní údaje, např. etnický původ), jakožto i obrazový či zvukový záznam budou zaneseny a zpracovány v elektronickém hereckém a komparsním rejstříku a mohou být zpřístupněny třetím osobám, a to i do zahraničí. Údaje uvedené v registračním formuláři poskytuji dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí a bez důsledků s tím, že tyto údaje mohou být společností CASTING WORLDWIDE LIMITED zpracovány pro účely databáze umělců ve smyslu Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas uděluji společnosti CASTING WORLDWIDE LIMITED na dobu neurčitou s tím, že mohu kdykoli požádat o vymazání poslaných údajů. Podle § 20 odst. 3 citovaného zákona lze souhlas kdykoli písemně odvolat.

3) Prohlašuji, že pokud se zúčastním castingu, budu se chovat tak, abych nepoškozoval zájmy společnosti CASTING WORLDWIDE LIMITED ani dalších spolupracujících fyzických či právnických osob.

4) Pokud mi společnost CASTING WORLDWIDE LIMITED zajistí zakázku, v rámci které bude můj honorář převyšovat částku 5.000,- Kč včetně DPH, zavazuji se provést plnou (písemnou) registraci a z honoráře z takovéto zakázky mi bude odečten poplatek za internetovou registraci (1.500 Kč + DPH). Následně se zavazuji uzavřít se společností CASTING WORLDWIDE LIMITED smlouvu o agenturním zastoupení, kde bude stanovena přesná výše agenturní provize.

5) A to je vše – žádné kličky a nesrozumitelné podmínky.

REGISTRACE VEDOUCÍHO SOUBORU

Bydliště
Země*
Vzdělání
Vzhled
Filmové a televizní zkušenosti
Jiné zkušenosti
Získané ceny
Portfolium
(max. 2MB)

* Takto označené položky je nezbytné vyplnit..PŘÍSTUP DO DATABÁZE

Až do konce roku 2012 je registrace pro všechny nové tváře zcela zdarma. Pokud tedy hledáte způsob, jak propagovat své schopnosti, začněte tady a teď!

Máte profesionální herecké zkušenosti a chtěli byste zabojovat o šanci zahrát si v televizi nebo ve filmu? Hrajete amatérské divadlo, umíte zpívat nebo dokážete něco, co ostatní neumí? 

A nebo byste chtěli zažít slávu mezi svými kamarády, kdy se jako komparzista mihnete na filmovém plátně? 

Pak vyplňte registrační formulář a staňte se zcela zdarma členem našeho celosvětového hereckého klubu.