O nás

Casting Worldwide

Společnost Casting Worldwide je britskou castingovou a uměleckou agenturou. Nabízí služby profesionálním i amatérským hercům, režisérům a producentům.

Naším cílem je vyhledávání talentů v mnoha různých zemích světa. Snažíme se vytvořit nová spojení mezi jednotlivci a předkládáním nabídek, tak aby se na jevištích, televizních obrazovkách a filmových plátnech objevovaly nové tváře.

Americký i západoevropský filmový průmysl směřují na „východ“, a to díky levnějším lokacím i novým hercům pro menší a komparzní role. Právě zde se otevírají nejlepší příležitosti pro všechny naše klienty.

Společnost Casting Worldwide působí od roku 2010 rovněž v České republice. Odtud provozuje i své aktivity pro střední a východní Evropu. Počet zemí neustále narůstá, a díky tomu dostávají příležitost i ti, kteří by jinak zůstali v ústraní. Třeba právě vy.PŘÍSTUP DO DATABÁZE

Až do konce roku 2012 je registrace pro všechny nové tváře zcela zdarma. Pokud tedy hledáte způsob, jak propagovat své schopnosti, začněte tady a teď!

Máte profesionální herecké zkušenosti a chtěli byste zabojovat o šanci zahrát si v televizi nebo ve filmu? Hrajete amatérské divadlo, umíte zpívat nebo dokážete něco, co ostatní neumí? 

A nebo byste chtěli zažít slávu mezi svými kamarády, kdy se jako komparzista mihnete na filmovém plátně? 

Pak vyplňte registrační formulář a staňte se zcela zdarma členem našeho celosvětového hereckého klubu.